ONDRASZEK

Start

Proponujemy Państwu wypoczynek w pokojach gościnnych „ONDRASZEK”, które położone są w samym centrum miasta Szczyrk, stanowiącego zimą prawdziwy raj dla narciarzy i snowboardzistów, a latem zadowalającego wymagania każdego pasjonata górskich wycieczek.

W naszych przytulnych i nowocześnie urządzonych pokojach odnajdą Państwo gościnną atmosferę, która sprawi, że poczują się Państwo tak wygodnie i swobodnie jak w domu. Każdy z pokoi posiada prysznic, WC, telewizję oraz stały dostęp do bezprzewodowego internetu.

Zapewniamy czystą pościel, ręczniki oraz przybory toaletowe

Całkowita ilość miejsc noclegowych: 14, w tym:

POKÓJ nr 1 – możliwość zakwaterowania 2-4 osób, pokój z łazienką,

POKÓJ nr 2 – możliwość zakwaterowania 2-4 osób, pokój z łazienką,

POKÓJ nr 3 – możliwość zakwaterowania 1-2 osób, pokój z łazienką,

POKÓJ nr 4 – możliwość zakwaterowania 2-4 osób, pokój z łazienką i tarasem,

Do dyspozycji gości oddajemy również w pełni wyposażoną kuchnię, w której znajdą Państwo płytę grzewczą, lodówkę, czajnik, komplet naczyń kuchennych oraz inne przydatne w kuchni przybory.

W sezonie letnim zapraszamy do korzystania z nasłonecznionego tarasu, gdzie mogą Państwo urządzić sobie grilla i odprężyć się przy szumie sąsiedniego strumyka.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny i ogrodzony parking oraz pomieszczenie gospodarcze, stanowiące w okresie zimowym „narciarnię” a w okresie letnim pomieszczenie do przechowywania rowerów, wózków i innych drobnych sprzętów.

 

Zasady rezerwacji i pobytu:

 

Rezerwacji można dokonać telefonicznie przez wszystkie dni tygodnia, podając: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu (najlepiej komórkowy), termin pobytu oraz ilość przyjeżdżających osób.

Potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo w formie pisemnej – elektronicznej na podany wcześnie adres e-mail w ciągu 24 godzin od daty złożenie rezerwacji.

Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, należy w terminie do 3 dni wpłacić zadatek w wysokości określonej w otrzymanym potwierdzeniu (25% wartości rezerwacji). Wpłaty należy dokonać przelewem na nasze konto bankowe lub przekazem pocztowym na nasz adres (Wszystkie te dane są zawarte w otrzymanym przez Państwa potwierdzeniu rezerwacji). W przypadku braku dokonania wpłaty zaliczki w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

Pozostałą kwotę w wysokości 75% należy wpłacić w dniu przyjazdu gospodarzowi kwatery.

Opłata za nocleg nie zawiera opłat klimatycznych. Opłaty takie pobierane są w dniu przyjazdu w wysokości 2,0 PLN od osoby za dobę.

W przypadku anulacji przyjazdu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. Wyjątkiem od tej reguły będzie

sytuacja, gdy Klient wskaże nowego Klienta na ten sam pokój i w tym samym terminie. W takim przypadku Klient otrzyma zwrot wpłaconego zadatku, nie wcześniej niż 7 dni po zakończeniu wynajmu osoby wskazanej.

Nowy klient przejmuje prawa i obowiązki wynikające z umowy.

Liczba osób mających zamieszkać w obiekcie jest ograniczona do liczby podanej podczas rezerwacji. Klient zobowiązany jest do poinformowania naszej firmy o jakiejkolwiek zmianie tej liczby.

Dziecko do lat 3, śpiące z dorosłymi lub we własnym łóżeczku i niewymagające pościeli nie ponosi żadnych opłat za pobyt. Pozostałe dzieci płacą normalną cenę.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.

Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 – 6.00.

Podczas pobytu w apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

Kwatera jest sprzątana przed przyjazdem i po wyjeździe Klienta.

Klient zobowiązany jest do dbania o zachowanie zasad dobrego sąsiedztwa i utrzymywania obiektu w należytym stanie.

Klient zobowiązany jest do natychmiastowego poinformowania osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy

o ewentualnych szkodach i brakach zastanych w pokoju oraz do zgłoszenia szkód wyrządzonych przez siebie

podczas pobytu. W przypadku wystąpienia szkody, Klient jest zobowiązany do pokrycia kosztów związanych z naprawą zniszczonych przedmiotów i usunięcia szkód.

/td>
Fotka 1
Fotka 5
Fotka 4
Fotka 2

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
ONDRASZEK
Beskid Śląski - wypoczynek